Author Archive

Author:
• Úterý, 05 srpna, 2014

A naše opakované…a jsou tu Bahna s malým B…..

Z mého pohledu, jsem se urval konečně dříve z práce „šéf mi dal trošku volna“ Hi Hi ..

Jen tak si přijedu cca kolem čtvrté hodiny do kempu, s představou, že vyberu místo pro ostatní….ó jak jsem se mýlil. až do třetí řady jsme museli začít dávat své příbytky. To je zajimavé, kolik modelářů s karavany přibylo…. No nic, to byla jen malá odbočka. Za rok budeme už od rána…

A málem jsem zapomněl, při příjezdu v pátek pršelo…proto tá bahna s malým B.

Kupodivu se nás sešlo mnoho. V sobotu nás letělo celých 17 pilotů..no letadel. A zjistili jsme, že i bez předsedy to jde. Ten zdrhnul do zahraničí, bo se bál, že ho trefím ajroplánem jako loni a zase se mu budou smát…že prý dobře trefený předseda.

No , ale tzv.pokus o atentát-či změnu předsedy i tak jsme nacvičili. Nebudu psát kdo-to všeci víme, ale Michal dostal takovů bombu do jisté krajiny těla, že šel nekompromisně k zemi. Reakce výzkumníků byla k překvapení různá…cca 99% pilotů létalo dál jako, že nic. No Michal to rozchodil a byl připraven na odpolední vystoupení…v sobotu tradičně dvě.

V neděli nás bylo již méně, ale i tak to bylo super.

Akorát to počasí, bo kerýsi v pátek večer zapnul podlahové topení a k temu to slunko…no ráno v 8 hod již bylo ve stínu 27st…a přes den jak v Egyptě. Jen pyramidy a písek chyběli.

V sobotu tam natáčela televize, tož i my jsme byli natočeni. Zde dávám odkaz a je to cca od 17min a to nejlepší, jako my, je až na koncu.

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1178166846-zpravy/214411018000802

Tož závěrem musím konstatovat, že ač bez dohledu našeho Sluníčka,předsedy našeho  jasného ,jsme nezrobili žádnů ostudu a vzorně reprezentovali náš ústav.

Sepsal 1.mistopředseda a samozvaný pokladník

Pavel

 

Category: Archiv  | Vykecej se
Author:
• Středa, 02 října, 2013

Pozdě, ale přeci….

Letos nebyli bahna s malým b, ale tropy s velkým P.

Jakož každoročně to byla modelářská akce, ale pro nás vyzkumniky tato akce nabývá zcela úplně jiného významu. Upřesním..akci kde se půštajů modely je dosti, ale akcí kde náš předseda…slunéčko nej…atd, slaví narozeniny – je jen jedna.

Vzorně jsme všichni přijeli již v pátek, ne snad kvůli temu, že by bylo pivo zdarma…., ale proto, abychom důstojně v rodinném kruhu VUVL tu slávu s našim předsedů řádně oslavili. K oslavám se připojili také kolegové z naší letecké farmy „Velké války“.

Letošní oslava byla umocněna večerním popěvováním kapely. Oba muzikanti kytarista i basák vzorně doprovázeli náše popěvování od lidovek až po tvrdý bígboš.

Abych nepsal jen co se dělo večer…oba večery, tož aji jsme létali to naše vystupení, ale že nás ve vzduchy bylo. I inovaci na to těplo jsme jako správní vyzkumnici měli. To su ty červené thermo čapky ..viz.foto. po nasazení byla tak kur.  zima, že se některým tak roztřepali ruky na kniplech, že netrefovali letadla, ale piloty z naších řad. Bohužel se také rovnou napráskám, bo některý nejmenovaný by to sem stejně dopsal. Tož i mně to zmrznutí postihlo a trefil jsem rovnou předsedu, ale fakt za to može ta zima..bo někeří hned tvrdili, že  mocenské boje. Jako prý, že su mistopředseda dlůho a zaslužím si polepšiť….ne nechci a nikdy nebudu. To jen preventivně.Na druhů stranu, kdo se može pochlubit, že mají opravdu trefeného předsedu…či potrefeného..

Tož závěrem, poděkování všem vystupujícím, pomocnému personálu, p.Sládkovi za půjčení stanu a p.Vackovi za perfektní hudební doprovod..

Na přání předsedy sesmolil u oběda v práci Pavel

 

A tadyk zasejc trocha foteček: