Warning: The magic method Gallery_Video::__wakeup() must have public visibility in /data/www/vuvl.net/www.vuvl.net/wp-content/plugins/gallery-video/video-gallery.php on line 72
 VUVL.NET » Blog Archive » Velký chujál 2009
Warning: Undefined variable $show_stats in /data/www/vuvl.net/www.vuvl.net/wp-content/plugins/stats/stats.php on line 1384
Author:
• Středa, 16 prosince, 2009

Tož po dlúhých přípravách, keré se neobešly bez komplikacijí a kompromisú, byl konečně ten slavnostný deň tu.
Přípravnú partiju rozšířil hrabě Zdeněk, kerý tak spěchal, že slavnostní hadry nechal doma narychtované na křesle aby na ně nezapomněl. Operativně navštívil místní stánek Waowang Li-Twejna, kerý jej ujistil že, velikost „S“ pro pán moc dobrý.  Transport guláše od Libišú do místa konání sjezdu proběhl bez rozbryndání. Úprava jednacího sálu včetně výzdoby byla přísně podřízena učení Feng šuej pro dobrou mysl delegátů, keří dorazi fčas a v předepsaných společenských hadrách.
Po přivítání byli delegáti seznámeni s programom sjezda. Zahajili jsme tradičně jako každý sjezd hymnů VÚVL a nic na tom, že tento byl první. Drobné komplikacije s doprovodnou muzikou jsme kompenzovali údernějším zpjevom. Po slavnostním přípitku sme sa šli ven fotiť. Pro velkú snahu býť „IN“ sa nekeří chtěli fotiť ve 3D a už sa aj rychtovali tým druhým ksichtom. No fotograf Pepino jich umravnil slibem ukázky kalendářa místní zdravotní školy.
Demogratická volba pokladníka proběhla ve prospěch jediného kandydáta, kerý se ze skromnosti do výběrovky ani sám nepřihlásil, ale od teho sú tu kámoši.
Potem přišlo dlúho očekávané menování výzkumníků. Kandydáti byli nervózní, estli uspěli a zkončí tak jejich kandydátské obdobje. S hrdosťú oznamujeme, že fšeci úspěšně složili slib věrnosti předříkávaný místopředsedou Milanem a obdrželi Menovací glejt.
Po takémto emocemi nabitém bodu programu mosela přijít přestávka. Tu noví výzkumníci využili k vzájemným gratulacijám a skandování hesel jako např. „něch žije vedoucí úloha VÚVL“ a podobně.
Po návratu do jednacího sálu, program pokračoval zdravicemi a referáty delegátů. Jako první obsadil řečnický pult 1.místopředseda Pavel a přednesl referát o vzniku VÚVL včetně jídelníčku z ustavujících jednání. Hrabě Zdeněk byl vyzván k předložení důkazu o oprávněnosti svého titulu. Toto splnil a pokračoval referátem na téma, jak jsem se stal modelářem dva roky po té, co to zvládl náš pes. Referát o stavu financí a hospodářském plánu na rok 2010 přednesl výzkumník Honza. Delegáty velmi zujala rotace grafu, díky které je sestupná tendence rázem vzestupná což je opět dobrý důvod sa napiť. Kolega výzkumník Hubert seznámil delegáty jen s části tajného projekta, protože nigdo z přítomných nemá prověrku a navíc sú modeláři strašné drbny. Zcela revoluční systém nekonečných modelářských baterek zústal zahalen největším tajemstvom, no máme sa na co těšíť. Dalším nečekaným vystúpením byla zpívaná zdravice chlapecké skupiny Řehák & Řehák s vlastním kytarovým doprovodem. Místoředseda Milan ve svem projevu poděkoval manželkám, přítelkyním a dalším ženám za shovívavost a podporu v našem koníčku. Následný projev výzkumníka Petra Lišky nás vrátil do doby normalizacije, kde si za vzor řečníka vybral Dr. Husáka. Nebýť nepatrného rozdílu v ksichtě, nepoznali by ste rozdílu. Petr sa naučil nejen přednes, ale též třes s papírama. Následný potlesk delegátů nebral konca, stejně jako za éry jeho vzora. Výzkumník Petr Řehák přednesl referát na téma vliv modelářů na počasí, doplněný originální video prezentácijou. Do následné diskuze se přihlásilo několik řečníků, né fšeckým však bylo rozumjeť a nekeré myšlenky zostaly nedokončené. Po oficiálnom zakončení sme fšeci šli ven na Koulakovo ohňostrojové překvápko. Bylo na co čučet. Než sa dochystal hlavní bod progamu do konzumní teploty, přivítali delegáti dámský spolek, kerý přinesl do sálu vánočnú tradiciju okolo teho jmelí. Po gulášu byla volná zábava, gde sa nejvíc diskutovalo na téma čím eště by šlo vylepšiť druhý ročník.

Za VÚVL sepsal Dan

Category: Archiv
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response

  1. Kurňa jak to, že ste nepozvali na Chujáles delegáciu z konkurenčného laboratória?
    Musela to byť perfektná akcia. Ticho závidím(e)
    Laco

Leave a Reply
Warning: Undefined variable $user_ID in /data/www/vuvl.net/www.vuvl.net/wp-content/themes/3d-realty/comments.php on line 113