Warning: The magic method Gallery_Video::__wakeup() must have public visibility in /data/www/vuvl.net/www.vuvl.net/wp-content/plugins/gallery-video/video-gallery.php on line 72
 VUVL.NET » Blog Archive » Kapr v luftě 2012
Warning: Undefined variable $show_stats in /data/www/vuvl.net/www.vuvl.net/wp-content/plugins/stats/stats.php on line 1384
Author:
• Středa, 06 června, 2012

Tož klasika. Jako vždy už tyděň předem sme byli nervozni z odjezdu, že někeří co nefrčeli vlastním vozem, něvěděli s kým jako mají jet…tož se pro jistotu nahlasili do více posádek a měnili to ešče minutu před odjezdem. Tentokrát fšeci pochopili dvě místa shrocení kolony a to je úspěch jak…… Co ale někteří furt nechapu, že když je sraz v 17,30 tož tam nemožeme dojet až po 18 hodině. Ale sme partyja fajnych lidi, tož sme tradičně počkali na ty…co se tradyčně nedostavija včas.

Z druhého místa zhrocení, což bylo náměstí v Kardašce, jsme se ohlasili pořadatelům a všeci v koloně vyjeli. To že sme byli jak banda kolotočarů svědčí i fakt, že se tam seběhli místní mládežníci a nechapali „samé maringotky a žádné kolotoče..to tu ešče nebylo“.

Příjezd na letiště famozní. Čekala nás slavobrána s nápisem „AŤ ŽIJE VUVL“ a přivítání chlebem a solí uvítacím výborem v tradičních krojích – to jako, že nebyli oblečeni v teplakach. A ti co měli zakazane solit…dostali RUMíka.

Po zaparkovaní v ohraničeném sektoru, který byl označen( laboratoř VUVL), bylo již tradiční vztyčení vlajky s hymnu. No chvilku nam to trvalo, bo tolik maringotek jsme ešče něparkovali, ale system domino a uprostřed naměstí pro stožár na vlajku, nakonec pochopili fšeci.

Na sobotu jsme měli od pořadatelů naplanované dva vystupy. Tož tak se podle toho odvíjal i první večer. Po dobrém gulášku dostali vyzkumníci povolene jedno pivo ( to první…ostaní sa prý už nepočítajů..) a večerku v 10 nebo ve 22?!?. Včílek už nevím…

Sobotní ráno bylo krásné slunečné. My vyzkumníci ráno vstali a měli tradiční rozvičku pod vedením bývalého generala Milana. Koho nám šak, ale bylo moc líto…našeho kamarada S.V.(zvaný tež DSA). Přenocoval chudák  v naší vyzkumne laboratoři a byl zteho tak unavený, že musel celu sobotu prospať. No nic..trochu treningu a příště uvidí i sobotní letový program…

Co napsať  k vystupení. Jako vždy pořadatele během našeho vystupu něvypli venťilatory..tož sme nebojovali jen o slivovicu, ale i oto, kdo se vubec udrží v luftě. Nakoněc vyhral kapr…bo byl od začatku v luftě. To ešce musím poznamenať. Bo pořadatelé něměli žadny talisman ke sve akci…tož Andrej pro ně v noci cosi vylovil…usušil a dal pořadatelům k vystavení. No Andrej ešče není dokonalý vyzkumník..bo v jihočeskem rybnice chytil tresku. No co…taky ryba, no ni?

Během dne se vzorně pořadatelé starali o žaludky pilotů. Na oběd “ kapr na pivě a zelenině“ a na veřeru sele..ne jedno, ale rovnou dvě.

Sobotní večer byl plný diskusjí s pořadatelí..jako co ešče maji vylepšiť, abychom určitě přijeli zas. No my jsme skromní vyzkumníci a proto náš seznam požadavků sme osobně rano předali pořadatelům…nebylo teho moc..jen cca tři strany A4. Doufám, že vše klapne a my přijedem i příští rok.

V neděli sme měli sice rozvičku odpůštěnů…bo neděle. Ale krasně sme protahli naše hřbety, když sme pořadatelům rozebrali stan na hangarpárty. Nechci se vychlubať, ale kdyby sme tam rano něbyli…tak tam ten stan stojí do včilek. Po této vložené rozvičce se nás většina odebrala na planovaný výlet. Hromadně jsme navštívili zámek Červená Lhota. No myslím si, že průvodce na nás dlouho nezapomene. Dával nám během prohlídky různé dotazy no a my odpovídali po výzkumnicku. Chudák Milan…ten se tak smál, že je tak na tyděň vysmerkaný…..

Po prohlídce sme sa rozlůčili-co kdybochom se po cestě ztratili a vydali sa ke svým domovům..

Kapr 2012 byl SUPER. Ať žije Kapr 2013.

Za vyzkumníky

Pavel

1.místopředseda-samozvaný pokladník a od včilek taky dozorce

 

 

Category: Archiv
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply
Warning: Undefined variable $user_ID in /data/www/vuvl.net/www.vuvl.net/wp-content/themes/3d-realty/comments.php on line 113