Warning: The magic method Gallery_Video::__wakeup() must have public visibility in /data/www/vuvl.net/www.vuvl.net/wp-content/plugins/gallery-video/video-gallery.php on line 72
 VUVL.NET » Blog Archive » Obři na Bahně 2013
Warning: Undefined variable $show_stats in /data/www/vuvl.net/www.vuvl.net/wp-content/plugins/stats/stats.php on line 1384
Author:
• Středa, 02 října, 2013

Pozdě, ale přeci….

Letos nebyli bahna s malým b, ale tropy s velkým P.

Jakož každoročně to byla modelářská akce, ale pro nás vyzkumniky tato akce nabývá zcela úplně jiného významu. Upřesním..akci kde se půštajů modely je dosti, ale akcí kde náš předseda…slunéčko nej…atd, slaví narozeniny – je jen jedna.

Vzorně jsme všichni přijeli již v pátek, ne snad kvůli temu, že by bylo pivo zdarma…., ale proto, abychom důstojně v rodinném kruhu VUVL tu slávu s našim předsedů řádně oslavili. K oslavám se připojili také kolegové z naší letecké farmy „Velké války“.

Letošní oslava byla umocněna večerním popěvováním kapely. Oba muzikanti kytarista i basák vzorně doprovázeli náše popěvování od lidovek až po tvrdý bígboš.

Abych nepsal jen co se dělo večer…oba večery, tož aji jsme létali to naše vystupení, ale že nás ve vzduchy bylo. I inovaci na to těplo jsme jako správní vyzkumnici měli. To su ty červené thermo čapky ..viz.foto. po nasazení byla tak kur.  zima, že se některým tak roztřepali ruky na kniplech, že netrefovali letadla, ale piloty z naších řad. Bohužel se také rovnou napráskám, bo některý nejmenovaný by to sem stejně dopsal. Tož i mně to zmrznutí postihlo a trefil jsem rovnou předsedu, ale fakt za to može ta zima..bo někeří hned tvrdili, že  mocenské boje. Jako prý, že su mistopředseda dlůho a zaslužím si polepšiť….ne nechci a nikdy nebudu. To jen preventivně.Na druhů stranu, kdo se može pochlubit, že mají opravdu trefeného předsedu…či potrefeného..

Tož závěrem, poděkování všem vystupujícím, pomocnému personálu, p.Sládkovi za půjčení stanu a p.Vackovi za perfektní hudební doprovod..

Na přání předsedy sesmolil u oběda v práci Pavel

 

A tadyk zasejc trocha foteček:

 

 

 

 

Category: Archiv
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply
Warning: Undefined variable $user_ID in /data/www/vuvl.net/www.vuvl.net/wp-content/themes/3d-realty/comments.php on line 113