Warning: The magic method Gallery_Video::__wakeup() must have public visibility in /data/www/vuvl.net/www.vuvl.net/wp-content/plugins/gallery-video/video-gallery.php on line 72
 VUVL.NET » Blog Archive » Odry 2009
Warning: Undefined variable $show_stats in /data/www/vuvl.net/www.vuvl.net/wp-content/plugins/stats/stats.php on line 1384
Author:
• Neděle, 16 srpna, 2009

Po delší pause-skoro 14denní sme se zase sešli v Odrach.Klasicky od středy již byli všeci tak natěšeni, že sme žhavili telofony- skypy i  iné komunikačni přistroje, abychom vysondovali kdo skym a jak a hlavně vkolik.

Tož klasicky sme fšeci přijeli už v patek. Někeří dříve a někeří skoro zase posledni. Tož jsme nemohli vztyčit vlajku bo Dan přijel posledni…. Zavrtavani teho vrtaku pro stožar se chopili Dan a Michal. Zas a jak vždycky sme se zasmjali. Tož sme zjistili, že kolma osa v Odrach je tzv. trochu šuro-bo vrtali jak mohli a vždy to bylo po Odersku. Pote  Mat a Pat vyzkumali, že ze strany letišťa je to rovné, tak teho nechali. No a vlajka visela.

Pateční večer byl ve stylu KARAOKE. Vyzkumnici posileni fajnu kořalu od sponzora Pálenice Bublík, byly taci odvažni, že se chvilama bojovalo o mikrofony. Tož vam musím napraskat, že nejčilejší vtym Zlatym Slaviku, byl naš vyzkumnik Dan-alias Arizonska Pěnice. Zdarně se pokušal konkurovat Pavel,čili já, ale včas sem to přenechal memu mechanikovi Karlovi(dcera Karolínka). Oni totiž pořadatele během mych pokusu o zpěv, prohližali to zařizení-zdalo se jim že to moc chrčííííí  Tož sem raději odložil ten krofon a nechal vyniknut Dana a ostani.

V sobotu sme smontovali ajroplany a vystavili na plochu letišťa. Počasi bylo fajnové. Fšeci piloti letali a fšecko fajně komentoval do teho krofonu naš kolega Milan. Šak jak byl cely den na tym slunku, tož sme ho museli chvilema křisit a udržovat ho v letové pohotovosti. Šak naše vystupeni bitvy, bylo naplanované až na 15,oo hod. Od dvuch hodin sme byli již fšeci nervozni. Vymysleli sme zas taku ptakovinu, že provedeme hromadný nástup z blizkeho kempu. Tož  ve 14,45 hod sme sundali vlajku. Utvořili dvojstup a za zpěvu našich mechaniků kráčeli na letiště. Ten naš utvar akorat narušoval Radek. Má zlamanu nohu(bo prohral boj s přivěsem) a tak se vezl na invalidnim voziku. V rukách měl berle a furt vyřvával cosi jako“na Bělehrad paní Milerová…“ Divaci co nas ešče neviděli, byly dost vydivočeni. Bo chvilama sme připominali tu kapelu“100zvířat“. Vystupení zase dopadlo fajnově. Pyrotechnika Koulu(dostal přikazem odjezd na dovolenku) sme fšici společnyma silama museli suplovat-a tak nam nad hlavama neletali plechovky. Ale i tak sme buchali-dymili a střileli. Podle toho jak přitomni třiskali rukama osebe, tož se to asi zase líbilo….no aby ne. Někeří si vzali v pátek dovolenu na domací práce a misto teho maketovali chalupu aby co nevěrněji vypadala jak ta palenica co oni furt bojujem.

Sobotní večer byl ve znamení značných odpadliku. Někeři šli spať hodně brzo a někeří zas u teho krofonu vydželi pjet až do páté hodiny ranní-nedělní. Lide to sem ešče neviděl tolik tych exibicionistů pohromadě na jednym placu. Zpívalo se fšecko. Od lidovek až po Zagorku.

Nedělní rano bylo pro naše vyzkumniky Dana a Michala hodné těžké. Tož to bych nevěřil jak to zpivani vysiluje. Šak chvilemi sme hlasivki ladili lahodnym likerem z ořecha jako prevenci proti vysileni tych hlasivek. Rano sme take museli vyřešitˇproblem rodiny Špatenku. Bo keřísi naschvalnici odvezli večer od vyčepu Radka na invalidnim voziku na přilehle parkoviště a tam ho nechali. Radka sme našli-bylo oněj ale fak dobře postarano. Šak nechteří prohlasili, že si taky nechají zlomit nohu, aby se onich mohla postarať  fešna sestra zdravotní!?!?!?!?.

Nachylilo se poledne a fšeci začli balit a odjižďat. Fšeci sme se lučili se slzu v oku….ale hned nas to přešlo. Bo sme zjistili, že se zase fšeci ve zdraví sejdeme v příštim tydnu na letišťu ve Valmezu.

Za VUVL  sepsal vyzkumnik Pavel

Category: Archiv
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply
Warning: Undefined variable $user_ID in /data/www/vuvl.net/www.vuvl.net/wp-content/themes/3d-realty/comments.php on line 113